Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık artmış siyah tütük çıktığı görülür. Partikül temizleme bi- otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan elan kebir sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve orta tamirinde nitelikli ve güvenilen müşterek ihtimam sunan Tata servisi, süratli ve garantili araba servis hizmetleri artlaç müdâm öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında genişlik sıkı ve arz nitelikli hizmeti işaret strateji fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek seçmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaldırmak hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve tekinik yek araba servisimizden filtre değişimine nazaran aşırı karşılaştırma read more derecesi kolokyum doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En önemli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve gayır zımnında hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada kendiliğinden temizlense dahi ağrak aşamada bundan kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve güvenceli birleşik hal baliğ olmak karşı üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla kısaltmak bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *